Raspenava Wine Spirit Pálava 48% 0,5 l

890 

Katalogové číslo: 8594212620122 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Vítěz v soutěži Czech National Spirits Competition v kategorii „Nejlepší česká vínovice roku 2023“
Raspenava Wine Spirit je unikátní vínovice z tradiční české odrůdy Pálava. Při tomto inovativním projektu se nesmírně dbalo na každý detail. Začínalo se ručním sběrem hroznů, které zrají na slunných svazích jižní Moravy. Po náročném sběru byly hrozny pečlivě převezeny do vinařství, kde pod vedením Martina Šebesty prošly precizním odšťavňováním a důkladným rozmačkáním, aby se uvolnily veškeré chutě a vůně.
Následně byly převezeny do 366 km vzdálené Raspenavy, kde na ně čekala další fáze péče a transformace. Odborníci z Raspenava Distillery se postarali o každý krok fermentace a destilace s nadšením a zodpovědností. Výsledkem je odrůdový vinný destilát, který si zachovává všechny kvality hroznů Pálava i péči, která byla vložena do jeho zpracování.
Tento jedinečný projekt spojuje nejlepší prvky jižní Moravy a špičkové destilační techniky Raspenava Distillery. Odrůdový vinný destilát představuje lahodnou ukázku toho, čeho dokáže spolupráce dvou vášnivých týmů dosáhnout. Výsledkem je lahodný destilát, který nás vtáhne do příběhu hroznů.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Raspenava Wine Spirit Pálava 48% 0,5 l je 890 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Raspenava Wine Spirit Pálava 48% 0,5 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594212620122.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Pálenky - Podobné produkty: Poněšická Slivovice 40% 0,5 l, Raspenava Jahodovice 48% 0,5 l, Marsen Višňovica Traditional 42% 0,7 l (holá láhev) 6 ks (karton), Anton Kaapl Hruškovice Williams 47% 0,5 l (holá láhev)