Ron Máximo XO Extra Premium 41% 0,7l

1 357 

Značka: Rumy Máximo

Popis

Rum dominikánského výrobce rumů Oliver & Oliver, byl blendován exkluzivně pro nás, fanoušky rumů z Dominikánské republiky ze srdce Evropy a je nám ctí Vám jej znovu nabídnout!
Vyniká krásnou mahagonovou barvou s červenými odlesky.  K jedinečným tónům třtinového karamelu, vanilky a velmi kvalitní čokolády, se připojuje vůně tropického sušeného ovoce, výběrové pražené kávy a ohořelého dubového dřeva.
Chuť je z počátku nasládlá a pomalu přechází do dlouhotrvající chuti kvalitního řemeslného rumu. Výsledkem je naprosto jedinečný zážitek a právem se řadí k vrcholům úmění kubánských a dominikánských místrů rumu rodiny Oliverů.
Tento rum je věnován generálu Máximu Gomézovi, který byl hrdinou kubánských bojů za nezávislost a proslavil se svojí kubánskou i dominikánskou iniciativou jak v profesní, tak na soukromé úrovni.

Časté otázky

Cena za Ron Máximo XO Extra Premium 41% 0,7l je 1357 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ron Máximo XO Extra Premium 41% 0,7l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7466871101186.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Rumy - Podobné produkty: Malecon Extra Seco 1l 37,5%, Rhum J.M Vieux VSOP 0,7l 43% GB, Opthimus 21y 0,7 l (holá láhev), El Dorado 21y 43% 0,7 l (tuba)