Ron Millonario XO Magnum 40% 1,5 l (kazeta)

6 699 

Katalogové číslo: 834ba2aa146e Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Ron Millonario X.O. je plodem žhavých slunečních paprsků, jejichž pohlazení dává výjimečnou kvalitu cukrové třtině. Sladký buket, tělnatost a teplo uvolněné pomalou fermentací třtinové melasy, delikátní destilace a trpělivé zrání po dobu 20 let. Je destilován ze třtinové melasy v destilační koloně, zraje v sudech z amerických bílých dubů po bourbonu a v solera systému, ve kterém zrálo sherry ( Pedro Ximenez ). Tato směs obsahuje rumy více než 20 let staré. Jedná se o limitovanou edici, která je plněna do luxusních láhví. Tento rum je vynikající digestiv společně s tmavou čokoládou.Millonario X.O. má tmavě jantarovou barvu, bohatou vůni skořice a hřebíčku, chuť delikátně jemnou, sladce příjemnou po cukrové třtině, s náznaky medu a zralého tropického ovoce. Lahodné a dlouhé zakončení. Limitovaná edice, luxusně zabalená v koženém ručně šitém boxu. Jediné MAGNUM Super Premium rum na trhu. Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Ron Millonario XO Magnum 40% 1,5 l (kazeta) je 6699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ron Millonario XO Magnum 40% 1,5 l (kazeta) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 834ba2aa146e.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší rum na mojito - Podobné produkty: Puntacana Club Silver Dry 0,7 l (holá láhev), Clement Blanc 0,7l 40%, Havana Club Verde 0,7l 35%, Dead Man's Fingers White Rum 0,7l 37,5%

Rumy - Podobné produkty: Ron Barcelo Imperial Rare Blends Maple Cask 0,7l 40% GB, Diplomatico Reserva Exclusiva Rum 12y 40% 0,7 l (holá láhev), Rum Millonario XO 0,7l 40% GB, Habitation Saint-Etienne Black Sheriff 0,04l 40%