SHABO Brandy X.O. 8y 40% 0,5 l (holá láhev)

708 

Značka: Brandy Shabo

Popis

Limitovaná edice prvotřídních vyzrálých brandy, která se vyrábí z vybraných prémiových francouzských koňakových lihovin ve věku od 10 do 30 let. V návaznosti na tradice francouzské koňakové výroby bylo Shabo schopno vyrobit brandy s bohatými tóny dlouhého stárnutí. Vyznačuje se skvělým buketem s ovocnými, čokoládovými a sušenými ovocnými tóny a bohatou zlatavě jantarovou barvou. Aged Shabo brandy přinese nezapomenutelné potěšení všem skutečným znalcům tohoto aristokratického nápoje.
Doba zrání této brandy Shabo X.O. 8 není kratší, než 8 let. Vzniká z asambláže vlastních a převážně francouzských koňakových destilátů. Každá 0,5 l láhev se vyrábí z více než 6,0 kg vybraných hroznů.
Ve všech fázích výroby je kontrola kvality prováděna mezinárodními odborníky. Nejlépe si ji vychutnáte jako samostatný nápoj anebo v kombinaci s čokoládou nebo černou kávou.

Časté otázky

Cena za SHABO Brandy X.O. 8y 40% 0,5 l (holá láhev) je 708 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S SHABO Brandy X.O. 8y 40% 0,5 l (holá láhev) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4820070408447.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brandy - Podobné produkty: Hennessy VSOP 40% 0,7 l (karton), Godet X.O. Fine Champagne 0,7 l, Albert de Montaubert – různé ročníky Zvolte si ročník: 1961, Albert de Montaubert – různé ročníky Zvolte si ročník: 1981