Směs ořechů v medu 140 g

85 

Katalogové číslo: 5b2ad54beca0 Kategorie: Štítek:
Značka: Delikatesy

Popis

Tyto oříšky v medu si okamžitě zamilujete. Med je bez přidaného glukózového sirupu a ořechy jsou ve vysoké kvalitě. A jaký je med? Hlavními snůškovými zdroji jsou třešeň ptačí, javor klen i mléč, maliník, lípa malolistá a medovice. V doletu včelstev převládají planě a divoce rostoucí byliny v trvalých travních porostech a horské louky. V krajině s ekologickým zemědělstvím jsou malebná zákoutí hor a údolí, skal a roklí, mozaiky lesů, luk, pastvin a polí. Hluboko pod povrchem Polické křídlové pánve proudí nejčistší voda. Osobitý reliéf a klimatický režim v CHKO Broumovsko umožňuje život pozoruhodné květeny a výskyt téměř 300 lokalit vzácných druhů rostlin. Složení: včelí med 100% (ČR – regionální produkt) 70 – 75g, kešu jádra WW320(Vietnam) 30-35g, mandle natural (USA) 30 – 35g, Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Směs ořechů v medu 140 g je 85 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Směs ořechů v medu 140 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5b2ad54beca0.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Delikatesy - Podobné produkty: Kaštany v armagnacu 0,6 l, Scyavuru Slaný karamel krém 200 g, Heindl švestková náplň na marcipánu v čokoládě 175 g, Kapří paštika 190 g