Tavria Craft Collection VSOP 40% 0,5l

459 

Značka: Brandy Tavria

Popis

The House of Vintage Cognacs Tavria je jedním z největších výrobců brandy na Ukrajině. Tavria vlastní největší vinice na Ukrajině – obhospodařují asi 1400 hektarů nejlepších odrůdových vinic v ekologicky čisté oblasti, která se nachází v bezprostřední blízkosti ekologické perly planety – přírodní rezervace Askania-Nova. Brandy značky Tavria – uznávaná a oceňovaná klasika. Pod touto značkou se vyrábí brandy výhradně vysoké kvality, která je ozkoušena a prokázaná bohatou 130ti letou tradicí výroby.
Držíc krok k s dobou, představuje společnost Tavria zbrusu novou kolekci CRAFT BRANDY – TAVRIA CRAFT COLLECTION.
Jedná se o autorskou brandy Pavla Telnenka – hlavního technologa. Tato brandy se vyrábí z vlastních, speciálně vybraných vinných destilátů (hrozny jsou pečlivě vybírány ručně). Všechny destiláty zrají v malých dubových sudech průměrně po dobu 5 let. Brandy s jedinečnou chutí, vytvořenou klimatickými podmínkami, ve kterých se nacházejí vinice společnosti. Ke kupážování byly použity zejména jemné a harmonické destiláty.

Časté otázky

Cena za Tavria Craft Collection VSOP 40% 0,5l je 459 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tavria Craft Collection VSOP 40% 0,5l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4820000626248.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Brandy - Podobné produkty: Deau Les Moisans Cognac XO Black 40% 0,7 l (holá láhev), Jatone Brandy V.S.O.P. 5y 40% 0,5 l (holá lahev), Albert de Montaubert – různé ročníky Zvolte si ročník: 1971, SHABO Brandy X.O. 8y 40% 0,5 l (holá láhev)