Tullamore Dew 40% 0,7 l (porcelánový džbán)

1 049 

Popis

Pravá irská whiskey, která svoji výjimečně jemnou chuť získává díky trojnásobné destilaci. Na rozdíl od skotských whisky se ječmenný slad nesuší kouřem, ale horkým vzduchem. Svůj charakter tříbí jednotlivé whiskey obsažené ve směsi v sudech, kde zrají nejméně pět let. Nádherný džbánek umocňuje dokonalý požitek z této whiskey. Láhev je uložena v papírovém kartonku.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Tullamore Dew 40% 0,7 l (porcelánový džbán) je 1049 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tullamore Dew 40% 0,7 l (porcelánový džbán) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5011026108071.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Irské whiskey - Podobné produkty: Bushmills Port Cask 0,7l 40%, Proper No. Twelve 1l 40%, Bushmills Sherry Cask 1l 40% GB, Jameson Irská Whisky 1 l (holá láhev)