Unhiq XO 0,5 l (karton)

2 149 

Značka: Rumy Unhiq

Popis

Jedná se o impozantní rum, který vyniká svoji působivou barvou připomínající palisandrové dřevo. V jeho aroma se nachází množství vonných elementů, které v tomto unikátním rumu nesmějí chybět. Lahodná vůně se projevuje tóny vanilky, ořechů, tropického ovoce, květin a exotického koření. Vše je ztělesněno krásnými tóny výběrové kávy a kvalitního kakaa s výrazným zakončení opáleného dubového dřeva.
Význam „MALT“  rumu UNHIQ je spojen se zařazením mezi těžší rumy. Těžký, čerstvě vydestilovaný rum o max. obsahu 75 % alkoholu (aquardiente) se uloží do dubových sudů k dlouhodobému zrání. Po této době se nazývá jako „Malta“ a právě ta je hlavní součástí rumu Unhiq XO.
Součástí Unhiqu jsou i rumy, jejichž stáří přesahuje 25 let. I přes 42 % alkoholu je chuť tohoto rumu hladká a jemná. Z počátku nastoupí příjemná nasládlost, která v dlouhotrvající chuti postupně přechází do suššího kořeněného závěru.
Výjimečnost každé lahve potvrzuje přiložený certifikát podepsaný samotným "mistrem rumu". Ta je postavena na dřevěném podstavci. Beverage testing institut z Chicaga ohodnotil tento rum 89 body ze 100, zařadil ho tak mezi 10 nejlepších rumů pocházejích z Dominikánské republiky.
Pokud hledáte opravdu jedinečný rum či dárek, který zaručeně potěší, tak UNHIQ XO je sázka na jistotu!

Časté otázky

Cena za Unhiq XO 0,5 l (karton) je 2149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Unhiq XO 0,5 l (karton) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7466871100066.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší rumy - Podobné produkty: Ron Cristobal Ron Cristóbal Santa Maria Moscatel Finish 2007 0,7 l, Naga Full Proof 62,3% Vintage 2011 0,7 l, Santos Dumont XO 40% 0,7 l (karton), Quorhum Solera Rum 23y 40% 0,7 l (tuba) 1 ks

Rumy - Podobné produkty: Cubay Ron La Progresiva de Vigia Mezcla 13 0,7 l, Matusalem Platino 0,7l 40%, Rom De Luxe Prins Endlau 0,7l 40%, Mount Gay Extra Old 0,7 l (holá láhev)