Vodka Snow Queen 0,05 l

180 

Popis

MINIATURA Sněhová královna nabízí mimořádný design láhve. Prvotřídní vodka z Ruska a Kazachstánu. Je vyrobena z ekologicky pěstované pšenice. A to je také důvodem mnoha ocenění pro proces destilace a výběru kvalitních surovin. Je pětkrát destilovaná. To jí ve spojení s unikátními výrobními surovinami dává jedinečnou, jemnou a sametovou chuť.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Vodka Snow Queen 0,05 l je 180 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodka Snow Queen 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4870016001836.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Messias MiniBox 5 x 0,05 l, Rum Box Purple Edition 0,5 l, Bunnahabhain 12 Y.O. 0,05 l, Bílé pánské bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: S