White Heather 15 Y.O. 0,7 l

1 699 

Popis

Tato patnáctiletá míchaná whisky WHITE HEATHER 15 YEAR OLD zrála v americkém a španělském dubovém sudu.  Míchaná ze sladových a obilných skotských whisky, obsahující whisky GLENALLACHIE.
Výsledná whisky je bohatá na klasické medové tóny s jemným dotekem rašelinového kouře. Dokonalá rovnováha mezi sladkostí a kouřovými tóny. Tato whisky je komplexní a bohatá v chuti i vůni. Barva bronzová se zlatavými odlesky.
Tóny vřesového medu, pomerančové kůry, grapefruitu a mandlí se v chuti snoubí s lehkou kouřovou dochutí. Bez přidaných barviv. Non-chill filtered – tedy bez použití „studené“ filtrace, podchlazení whisky a odfiltrování vysrážených částic.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za White Heather 15 Y.O. 0,7 l je 1699 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S White Heather 15 Y.O. 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060568324647.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Skotské whisky - Podobné produkty: Laphroaig PX Cask 0,04l 48%, Glenfiddich Distillery Edition 15y 1l GB L.E., Kilkerran 16y 0,7l 46%, Tobermory 18y 0,7l 46,3% GB