Yves Jacques MCM32 Brut 0,75 l

735 

Popis

MCM v římských číslicích znamená 1900 a cuvée MCM 32 (1932) je tak oslavou první vinice osázené v roce 1932 odrůdou Meunier. Tuto vinici vysadil zakladatel vinařství André Jacques právě v tomto roce a stala se základem šampaňských vín této značky. Hlavní složkou tohoto mimořádného šampaňského je právě odrůda Meunier pocházející z vinic v oblasti Baye a údolí Marne.
Na těchto jílovitých půdách dozrává víno s vůní broskví a meruněk doplněné vůní exotického ovoce. Cuvée je doplněno minerální odrůdou plného červeného Pinot Noir z oblasti Bar sur Aubois, které mu dodává aroma růží a fialek. Chardonnay z oblasti Sézannais poté doplní šampaňské o krásné svěží aroma s dlouhým dokončením. Ideální společník na letní dny či dlouhé zimní večery.
Složení: 60% Meunier, 30% Pinot Noir, 10% Chardonnay
 Co značí přeškrtnutá cena?
Alergeny: obsahuje siřičitany.
 

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Yves Jacques MCM32 Brut 0,75 l je 735 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Yves Jacques MCM32 Brut 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7650043321032.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Šampaňské neboli Champagne - Podobné produkty: Moët & Chandon Nectar Box 0,75 l, Veuve Clicquot Rosé 0,75 l, Piper Heidsieck Brut Lipstick 0,75 l, Moët&Chandon Moet&Chandon Brut Impérial 1,5 l