Zwack Unicum Riserva 0,7 l

1 019 

Popis

Zwack Unicum Riserva je exkluzivní maďarský bylinný likér, jehož výjimečnost je postavena na dvojitém zrání ve dvou zcela odlišných typech sudů. Nejprve dochází ke zrání v 80 let starém sudu. Dřevo tohoto sudu získalo hustou vrstvu, která se nazývá „black honey – černý med“. Právě ten předává likéru Unicum Riserva jeho hloubku a nezaměnitelný charakter. Následně je tento základ uložen do sudů, ve kterých dříve zrálo výběrové tokajské víno Tokaji Aszu z vyhlášeného vinařství Dobogo. Nakonec se vmísí vintage tokajské víno z roku 2007, díky kterému vznikne dokonalá harmonie tohoto prémiového bylinného likéru.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Zwack Unicum Riserva 0,7 l je 1019 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zwack Unicum Riserva 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5995099435480.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Likéry - Podobné produkty: Tatratea Hibiscus & Red Tea 0,7l 37% + 2x sklo GB, Meruňkový likér Prunus Armeniaca 0,7l 24%, Bohemia Honey 0,7l 35%, Bumbu Cream 0,7l 15%