Zwack Unicum Riserva 40% 0,7 l (kazeta)

899 

Značka: Likéry Zwack

Popis

Zwack Unicum Riserva je exkluzivní likér, jehož výjimečnost je postavena na dvojitém zrání ve dvou zcela odlišných typech sudů.
Nejprve dochází ke zrání v 80 let starém sudu. Dřevo tohoto sudu získalo hustou vrstvu, která se nazývá „black honey – černý med“. Právě ten předává likéru Unicum Riserva jeho hloubku a nezaměnitelný charakter. Následně je tento základ uložen do sudů, ve kterých před tím zrálo výběrové tokajské víno Tokaji Aszu z vyhlášeného vinařství Dobogo. Nakonec se vmísí vintage tokajské víno z roku 2007, díky kterému vznikne dokonalá harmonie tohoto prémiového bylinného likéru!

Časté otázky

Cena za Zwack Unicum Riserva 40% 0,7 l (kazeta) je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zwack Unicum Riserva 40% 0,7 l (kazeta) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5995099520841.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Likéry - Podobné produkty: Baronka Hruška 0,7l 30%, Tatratea Flower Tea Liqueur 47% 0,7 l, Galli dárkové balení Lužická bylinná a Zázvorový likér 2×0,2l, Aguere Coco Rum 0,7l 20%