Bacco Ron KONG 0,7 l

1 999 

Katalogové číslo: 8437020038027 Kategorie: , Štítky: , , ,
Značka: Rumy Bacco

Popis

Ron KONG se vyrábí z melasy a vzniká v guatemalské Destileria Darsa. Nejprve se destiluje v zařízení alembic podle staré guatemalské receptury. Takto vzniklý rum prochází ještě jednou destilací, aby získal aroma deštného pralesa. Poté zraje 9 let v sudech z amerického bílého dubu po bourbonu.
V průběhu druhé destilace, jež probíhá v parní koloně, výrobci do rumu přidají ingredience jako banány, eukalyptové listy, divoký řapíkatý celer, ostružiny, bambusové výhonky a byliny. To vše vychází z jídelníčku horských goril, který obsahuje až 146 různých druhů bylin, ovoce a stromů. Pečlivý výběr některých z nich je součástí tajné receptury. Díky tomu rum získává svůj osobitý charakter. Rum není doslazovaný ani neobsahuje žádné další přidané látky.
Láhev, v níž se rum ukrývá, je ručně vyrobená ze směsi minerálů a křemene. Svým tvarem odpovídá hlavě dospělé, zhruba patnáctileté gorily. Na dotek připomíná sopečnou horninu, domov posledních horských goril na světě.
Ron KONG se vyrábí v limitovaném množství, každá láhev má své číslo. Celkový počet každé šarže se shoduje s počtem zbývajících goril horských. První várka tak vznikla v počtu 4804 láhví. Pouze tolik goril horských momentálně přežívá….Část výtěžku z prodeje rumů odvádí výrobce do neziskových organizací, které se věnují právě ochraně goril horských.

Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bacco Ron KONG 0,7 l je 1999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bacco Ron KONG 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8437020038027.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší rumy - Podobné produkty: The Real McCoy Limited Edition Virgin Oak 10y 46% 0,7 l (holá láhev), Oliver & Oliver Quorhum 12y 40% 0,7 l (karton), Cihuatan Cihuatán Indiho 8 Y.O. 0,7 l, A.H. Riise Non Plus Ultra Black Edition 42% 0,7 l (karton)

Rumy - Podobné produkty: Beach House Gold Spiced 1l 40%, Clement Rhum Vieux Agricole XO 6y 0,04l 42%, Malteco 2011 0,7l 42,3%, El Dorado 8y 40% 0,7 l (holá láhev)