Blue Mauritius Relicario Dominicano Peated Finish 0,05 l

175 

Popis

MINIATURA
Ron Relicario Peated Finish je jedinečný dominikánský rum, který dozrával v sudech z amerického bílého dubu, ve kterých zrála skotská whisky. Jeho aroma připomíná vanilku a třtinovou melasu v dokonalé harmonii s náznaky kouře, rašeliny a sladu. V chuti je robustní a dlouhotrvající, v ústech zajišťující kouřové nádechy.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Blue Mauritius Relicario Dominicano Peated Finish 0,05 l je 175 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Blue Mauritius Relicario Dominicano Peated Finish 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8438001407894.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Bílé bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: L, Tradition Mexico Tequila Padre Azul Blanco 38% 0,05 l (holá láhev), Bílé pánské bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: S, Jack Daniel´s Family Mini 39% 5 x 0,05 l (set)