Bulldog Beefeater Gin 0,05 l

70 

Popis

MINIATURA
Beefeater představuje značku premium ginu s nejvyšším objemem exportu na světě. Je konzumován ve více než 170 zemích. Je jediným ginem vyráběným přímo v Londýně. Vyrábí se z alkoholu, získaného z vybrané kukuřice a pečlivě smíchané s vybranými druhy ječmene. V každém ginu jsou používány jalovec, koriandr a kořen angeliky. Přidává se i sluncem vysušená kůra z pomerančů a citrusů z jižního Španělska a další přísady podle tajného receptu.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Bulldog Beefeater Gin 0,05 l je 70 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Bulldog Beefeater Gin 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5000329003046.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Gold of Mauritius Dark Rum 40% 0,05 l (holá láhev), Relicario Dominicano Superior 0,05 l, Poit Dhubh 21 Y.O. 0,05 l, World´s End Rum Dry Spiced Spirit 40% 0,7 l (holá láhev) World´s End Rum Dry Spiced Spirit 40% 0,7 l (holá láhev)