Cachaca Velho Bareiro Traditional 0,05 l (holá láhev)

120 

Popis

MINIATURA
Cachaca je národní brazilský nápoj vyráběný destilací čisté šťávy z cukrové třtiny.
Cachaca Velho Barreiro Traditional prochází dvojí destilací a zraje 6 měsíců v sudech ze dřeva stromů Jequtibá Rosa. Je převážně používána jako základ pro tradiční brazilský koktejl caipirinha. Velho Barreiro Traditional má velmi intenzivní chut a delikátní aroma. Tím si získala nejednoho příznivce opravdu kvalitni caipirinhy a je to tak již nejvyhledávanější cachaca v České republice. TIP na koktejl Caipirinha : 1 limetku nakrájíme na cca 8 dílků a vložíme na dno sklenice. Doplníme 2 čajovými lžičkami hnědého cukru a lžičkou podrtíme. Přidáme 4 cl cachaçy, doplníme drceným ledem a zamícháme.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Cachaca Velho Bareiro Traditional 0,05 l (holá láhev) je 120 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Cachaca Velho Bareiro Traditional 0,05 l (holá láhev) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód edf86145cac5.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Glengoyne miniset 3×0,05 l, King of Spirits Absinth Hill´s 70% 0,05 l, Ron Cartavio X.O. 0,05 l, McGibbons Bag Blue 0,05 l