Čokoláda Michel Cluizel Mangaro Lait 50%, 70g

145 

Katalogové číslo: 659253121910 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Čokoláda Michel Cluizel Premier Cru de Plantation Mangaro Lait Criollo 50%, mléčná plantážní čokoláda z plantáže „Mangaro“ na Madagaskaru. Jemňoučká, krémová, hladká čokoláda. Ucítíme tóny karamelu, tropického ovoce, medu a rozinek. Plantáž Mangaro se nachází v údolí řeky Sambirano na severo-západě Madagaskaru a pěstuje vysoce aromatické kakaové boby variety Criollo.
Získaná ocenění z mezinárodních soutěží:

zlatá medaile – Great Taste Award, Guild of Fine Food Association, Londýn, 2008
bronzová medaile – Academy of Chocolate, Londýn, 2009, kategorie „Best Milk Chocolate Bar“

Výjimečná kvalita surovin:
Co se surovin týče, dává si Michel Cluizel opravdu záležet. Dokonce si nechal patentovat ochrannou známku „Nobles Ingredients“ (neboli „urozené, vznešené suroviny, “) která v praxi znamená, že ve svých výrobcích používá:

pouze čisté kakaové máslo, bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků,
třtinový cukr místo cukru řepného,
přírodní Bourbon vanilku namísto vanilinu,
nepoužívá sójový lecitin ani umělá aromata.
a všechny výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů.


Složení: kakaová hmota (kakao, čisté kakaové máslo), nerafinovaný třtinový cukr, plnotučné práškové mléko, pravá Bourbon vanilka. Může obsahovat stopy oříšků a gluten.

Časté otázky

Cena za Čokoláda Michel Cluizel Mangaro Lait 50%, 70g je 145 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Čokoláda Michel Cluizel Mangaro Lait 50%, 70g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 659253121910.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Podobné produkty: Čokoláda Michel Cluizel Plantation Los Ancones 73% Bio, 70g, Čokoláda Michel Cluizel Plantation Mangaro 71%, 70g, Čokoláda Nshongi dark chocolate 77%, 50g, Výběrové degustační čokolády Michel Cluizel, 18ks