Hanami Roku Gin 0,7 l

710 

Katalogové číslo: 080686976011 Kategorie: Štítky: , , ,
Značka: Giny Hanami

Popis

Roku Gin je prémiový japonský gin z produkce renomované společnosti Suntory. V japonštině slovo roku znamená číslo 6. V každé láhvi Roku Gin najdete 6 velmi speciálních bylinek, které pocházejí z Japonska. Jedná se o listy a květy sakury, čajové lístky sencha a gyokuro, japonský pepř Sansho a kůra z yuzu. Tyto atypické ingredience doplňuje ještě klasická osmička macerovaných surovin, mezi něž patří jalovec, koriandr, kořen a semena anděliky, skořice a kůra pomerančů i citronu.
Výsledkem této kombinace bylin je úžasně bohatý gin s unikátní chutí, který na první pohled odkazuje tvarem šestiboké láhve na již zmíněné číslo šest.

Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Hanami Roku Gin 0,7 l je 710 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Hanami Roku Gin 0,7 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 080686976011.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Giny - Podobné produkty: Endorphin Magic Imagine 43% 0,5 l (holá láhev), Malfy Gin Limone 0,7l 41%, McQueen and the Violet Fog 40% 0,7 l (holá láhev), Albert Michler Gin Orange 0,7l 44%