J.H. Andresen Royal Choice 20 Year Old Port 20% 0,75l 6 ks (karton)

5 940 

Popis

Tawny Porto. Portské víno typu Tawny je oxidované barikované červené víno.
Při naší práci hledání nových zajímavých vín se setkáváme s mnoha lidmi a ochutnáváme spoustu vín. Nutno přiznat, že ne vždy to jsou zážitky příjemné. O to cennější jsou setkání nejen s okouzlujícími víny, ale i origálními víny. Takovým setkáním pro nás byl jeden malý, rodinný portský dům Andresen a generální ředitel Carlos z rodinny majitelů. Rádi přetlumočíme jeho pozvání do jeho světa jménem Porto.
„Andresen si zaslouží vaši plnou pozornost. Jako prémiová značka mezi portskými domy s vytříbenou image kvality se Andresen stal volbou pro skutečné znalce portského. Jestli patříte k milovníkům skvělých Colheit, medailemi ověnčených Tawny, včetně bílích (!) a ročníkových Vintage, pak je Andresen to pravé pro Vás. Vyvážíme do všech hlavních trhů portských vín a jsme hrdí na to, že patříme k těm domům, které stanovují úroveň kvality a prezentace našeho národního nápoje. Máme tu čest nyní představit naše široké portfolio vín v České republice a věříme, že oceníte to, čemu říkáme „sutileza“ – jemnost.“

Časté otázky

Cena za J.H. Andresen Royal Choice 20 Year Old Port 20% 0,75l 6 ks (karton) je 5940 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S J.H. Andresen Royal Choice 20 Year Old Port 20% 0,75l 6 ks (karton) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602765002029.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vína - Podobné produkty: Cibulka Neuburské Pozdní sběr 2021 0,75l 12%, Antiche Contrade Primitivo IGT 0,75 l, Domaine Saint Mitre Papillon Rosé Cuvée 0,75l 13,5%, Pacheca 40 Y.O. Tawny Port 0,75 l