Kopke RESERVE Ruby Port 0,75 l

580 

Popis

Originální láhev je uložena v papírové krabičce s logem vinařství Kopke.
KOPKE je nejstarší a nejprestižnější značkou v Portu. Vinařství bylo založeno roku 1638 německou rodinou stejného jména a má za sebou čtyři století úspěchů na trhu portských vín, kde se stalo synonymem prestiže a luxusu. KOPKE RESERVE ruby port je víno, které zrálo ve velkých nerezových tancích. Lahvováno je do původního typu portské láhve s ručně tištěnými písmeny a hrdlem zalitým voskem.  Portská vína typu ruby zrají ve velkoobjemových sudech objemu 12000l bez přístupu vzduchu. Stěny sudu jsou široké a je naplněn až po okraj. Tímto se zamezí přístupu vzduchu. Charakteristické pro tento typ vín je jejich zbarvení, které zachází do tmavě rubínové barvy. Aroma vín připomíná ovocné tóniny, speciálně černých plodů.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Kopke RESERVE Ruby Port 0,75 l je 580 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kopke RESERVE Ruby Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5601194705617.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Kopke 30 Y.O. 0,75 l, Royal Oporto 10 Years aged Tawny 0,75 l + 2 sklenky, Real Companhia Velha Royal Oporto Tawny 20y 0,75 l, Burmester Jockey Club Reserva 0,75 l