Louis XIII. de Rémy Martin 0,05 l (holá láhev)

19 900 

Popis

MINIATURA Po dlouhým letech opět v České republice. K dispozici je momentálně jeden kus. Skutečnými znalci je RÉMY MARTIN® LOUIS XIII. často přezdíván KRÁL KOŇAKŮ. Pro jeho destilaci se používá výhradně révové víno z oblasti Grand Champagne. Zrání probíhá v rozmezí 40 až 100 let v sudech z limousinského dubu. Harmonická vůně, plná chuť a čistá barva tmavého jantaru patří k nezapomenutelným setkáním s tímto klenotem. Jeho karafa je ručně vyrobena ze světoznámého křišťálu Baccarat. Miniatura tohoto legendárního koňaku je opravdovou raritou. Zvláštní sběratelskou záležitostí a především investicí je Louis XIII. Le Jeroboam, který se od standardní láhve Louis XIII liší mimo jiné objemem tří litrů. Vzhledem k jeho extremní limitovanosti ho nenaleznete v naší standardní nabídce, v případě zájmu nás prosím kontaktujte.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Louis XIII. de Rémy Martin 0,05 l (holá láhev) je 19900 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Louis XIII. de Rémy Martin 0,05 l (holá láhev) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3024480004539.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Modré bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: S, Bílé bavlněné tričko s potiskem Vybrat velikost: XL, Deadhead 6y 40% 0,05 l (holá láhev), Žufánek Hruškovica 0,1 l (holá láhev)