Nemiroff Honey Pepper De Luxe 40% 0,7 l (holá láhev)

329 

Popis

Nemiroff De Luxe Honey Pepper je prémiová vodka založená na staré receptuře. Kombinace chilli papričky, přírodního medu, směsi koření a bylinek dodává tomuto nápoji bohatou plnou chuť. Dokonalá rovnováha ingrediencí: čistá přírodní voda a prvotřídní alkohol ve vodce.
Nemiroff De Luxe Honey Pepper získala uznání mezinárodních odborníků a taková ocenění jako The Ultimate Spirits Challenge, TheTastings.com, The London Spirits Competition.
S výluhem (extraktem) skutečného medu sbíraného na farmách, chilli papriček a směsi více než 27 koření a bylin. Výsledkem je pečlivě vyvážené spojení pálivě nasládlé chuti.

Časté otázky

Cena za Nemiroff Honey Pepper De Luxe 40% 0,7 l (holá láhev) je 329 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nemiroff Honey Pepper De Luxe 40% 0,7 l (holá láhev) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4820181425005.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodky - Podobné produkty: Bivrost Arctic Vodka 0,5 l, Goral Vodka Master 40% 1l, Nikka Haku Vodka 0,7 l, Vodka Bingo 37,5% 0,7l 1 ks