Ositos Gin + Jahoda 15% 120g

145 

Katalogové číslo: 00f8e630587c Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Ochutnejte unikátní želé bonbóny OSITOS s alkoholem. Největší ozdobou našeho medvědince je půvabná Rose, která chutná po voňavých jahodách a ginu. Můžete si ji vzít domů, můžete s ní vyrazit do klubu – všude bude chutnat výtečně.
Jemná a delikátní, přesto ví, co chce – stát se srdcem a duší každé párty!
Želé s Jahodovou příchutí, s alkoholem. Obsahuje alkohol (15 % obj.). Výrobek není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let.

Složení: cukr, glukózový sirup, pitná voda, alkohol 15 % obj., želatina, zahušťovadlo: arabská guma; dextróza, kyselina: kyselina citronová; přírodní jahodové aroma, barvivo; karmín; leštící látky: kokosový tuk, řepkový olej, karnaubský vosk, včelí vosk bílý a žlutý.
Skladujte a uchovávejte dobře uzavřené, v suchu a mimo dosah slunečního záření.
Výživové údaje viz obal výrobku.

Časté otázky

Cena za Ositos Gin + Jahoda 15% 120g je 145 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ositos Gin + Jahoda 15% 120g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 00f8e630587c.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Alko gumídci - Podobné produkty: Medvídci s alkoholem – Ositos Rum + Ananas 15% 70g, Medvídci s alkoholem – Ositos Tequila + Citron 15% 70g, Ositos Vodka + Pomeranč 15% 120g, Medvídci s alkoholem – Ositos Vodka + Pomeranč 15% 70g