Pacheca 30 Y.O. Tawny Port 0,75 l

2 990 

Popis

Pacheca 30 year old Tawny je velmi elegantní třicetileté portské víno. Má jantarovou barvu doplněnou žlutooranžovými barevnými tóny, lahodnou vůní karamelizovaných mandlí a koření. V ústech je velmi jemné s dlouhou dochutí. Během třicetiletého zrání získalo toto portské víno svou charakteristickou jantarovou/oranžovou barvu, a i charakteristické aroma. Jde o cuvée několika portských vín, které zrály ve starých sudech o objemu 550 litrů po dobu třiceti let. Hrozny pochází z tradičních červených odrůd vinné révy z oblasti Douro pocházející ze starých vinic s nižšími výnosy zajišťující vysokou kvalitu portského vína.
Toto portské víno je skvělé jako doprovod k dezertům plných ovoce, fíků či tmavé čokolády nebo jako aperitiv.
Portugalské portské červené víno z oblasti Douro-Porto. Víno doporučujeme podávat vychlazené na 16-18 °C. Procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Pacheca 30 Y.O. Tawny Port 0,75 l je 2990 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pacheca 30 Y.O. Tawny Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602947001147.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Royal Oporto 10 Years aged Tawny 0,75 l, Graham’s 20 Y.O. Old Tawny 0,75 l, Cálem Velhotes 3 x 0,05 l, Pacheca Porto Tawny 0,75 l