Pacheca 50 Y.O. Tawny Port 0,75 l

9 499 

Popis

Dopřejte si nebo vašemu oslavenci dokonalý požitek z portského Pacheca 50 Years Old Tawny Port, vzácného a výjimečného vína, které zpříjemní každý výjimečný okamžik nebo příležitost. Tato limitovaná edice je výsledkem desítek let zkušeností a odhodlání a představuje vrchol toho, čeho lze dosáhnout dokonalou kombinací času a dovedností. Nenechte si ujít příležitost vychutnat si bohatost a komplexnost tohoto jedinečného vína, padesátiletého portského vína.
Pacheca 50 Years Old Tawny Port představuje dokonalou a komplexní vůni sušeného ovoce, oříšků a karamelu s nádechem vanilky a čokolády. Vůni, která okouzlí vaše smysly a nechá vás toužit po dalším doušku. Na patře je toto padesátileté portské hladké a hedvábné, s dokonalou rovnováhou sladkosti a kyselosti, která zanechá dlouhou a elegantní dochuť.
Každá láhev je skutečným mistrovským dílem, které k dokonalosti zrálo půl století v dubových sudech ve sklepích Pacheca v údolí Douro. Toto výjimečné víno je dokonalým doplňkem každé sbírky, skvělým dárkem pro vaše blízké nebo dokonalým způsobem, jak oslavit nejcennější okamžiky života.
Toto výjimečné portské víno si nejlépe vychutnáte samotné, například jako aperitiv, slavnostní přípitek nebo s oblíbenou četbou či milou společností.
Portugalské padesátileté portské červené víno z oblasti Douro-Porto. Víno doporučujeme podávat vychlazené na 16-18 °C. Procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Pacheca 50 Y.O. Tawny Port 0,75 l je 9499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pacheca 50 Y.O. Tawny Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602947001888.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Pacheca 20 Y.O. Tawny Port 0,75 l, Pacheca RESERVE Ruby Port 0,75 l, Pacheca Porto Pink 0,75 l, Graham’s Blend No.12 Ruby Port 0,75 l