Pacheca RESERVE Tawny Port 0,75 l

590 

Popis

Pacheca TAWNY RESERVE je portské víno, které vzniklo smícháním různých vín s jemným charakterem. Nejmladší víno mělo stáří 6 let a nejstarší 10 let. Zrání těchto vín probíhalo v dřevěných dubových sudech, aby se podpořilo větší okysličení. Jeho původní červená barva ustupuje jantarovým tónům, jeho chuť je obohacena kombinací ořechů, sušeného ovoce a vůní červeného ovoce.
Portugalské portské víno z oblasti Douro-Porto. Víno si nejlépe vychutnáte jako aperitiv nebo na závěr jídla v doprovodu sýrů, dezertů z tmavé čokolády nebo červeného ovoce. Procento alkoholu se může mírně lišit dle ročníků. Alergeny: obsahuje siřičitany.
Informace o alergenech.

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!

Rychlé dodání
Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.

Kamenná prodejna
V přátelském prostředí poradíme s výběrem.

Alkoholu rozumíme
Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Pacheca RESERVE Tawny Port 0,75 l je 590 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pacheca RESERVE Tawny Port 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5602947000119.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Portská vína - Podobné produkty: Kopke RESERVE Tawny Port 0,75 l, Royal Oporto 10 Years aged Tawny 0,75 l, Kopke Porto Fine Tawny 0,75 l, Pacheca RESERVE Ruby Port 0,75 l