Zwack Unicum 0,05 l

70 

Popis

MINIATURA Maďarský bylinný likér Zwack Unicum je nápoj, který patří mezi kořeněné bittery. Zraje několik měsíců v dubových sudech. Je hořké chuti, která se získává ze 40 léčivých rostlin. Jeho předností je, že je vyroben výhradně z přírodních látek.Informace o alergenech.

Expres po Praze V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes! Rychlé dodání Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned. Kamenná prodejna V přátelském prostředí poradíme s výběrem. Alkoholu rozumíme Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Časté otázky

Cena za Zwack Unicum 0,05 l je 70 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zwack Unicum 0,05 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 59920595.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ostatní lihoviny - Podobné produkty: Old Pulteney 0,05 l, Tradition Mexico Tequila Padre Azul Blanco 38% 0,05 l (holá láhev), Admiral’s Rum Mini Barrel 40% 0,05 l (holá láhev), Benriach 10 Y.O. 0,05 l