Rum Brugal 1888 – hladší a silnější rum (recenze)

Rum Brugal 1888 je rum, který zraje 25 let. Poskytuje elegantní vůni s tóny vanilky a kokosu, stejně jako s nádechem pomerančové kůry, kávových zrn a tabákových listů. Chuť je jemná, ale výrazná. Chuť tohoto rumu vychází ze směsi šťávy z cukrové třtiny a melasy. Rum Brugal 1888 je také jedním z mála rumů, které získaly zlatou medaili na International Wine & Spirits Competition v Londýně v roce 1988 – toto ocenění získal díky dokonalé rovnováze mezi sladkostí a suchostí!

Historie palírny Brugal

Lihovar Brugal založil v roce 1888 Andres Brugal Montaner. V té době to byla jedna z nejmodernějších palíren na světě a rychle se proslavila vysokou kvalitou rumu. Společnost se dědila z generace na generaci a nyní ji vede již pátá generace.

Jaké rumy Brugal vyrábí?

Brugal je známý především svými rumy. Společnost vyrábí několik různých druhů rumu, včetně Brugal White (bílý rum čistý třtinový destilát s lehkými ovocnými tóny), Carta Dorada Rum (zlatavé barvy a jemné chuti), Brugal White (bílý třtinový destilát s lehkými ovocnými tóny) a Carta Dorada Rum (zlatavé barvy a jemné chuti)

Jak chutná rum Brugal 1888 Gran Reserva?

Rum Brugal 1888 je rum zrající 25 let. Má elegantní vůni s tóny vanilky a kokosu, ale také s nádechem pomerančové kůry, kávových zrn a tabákových listů. Chuť je jemná, ale výrazná. Chuť tohoto rumu pochází ze směsi šťávy z cukrové třtiny a melasy.

Brugal 1888 se může jednoznačně zařadit mezi nejlepší rumy, které je možné u nás koupit.

Obal rumu Brugal 1888 Gran Reserva

Rum Brugal 1888 Gran Reserva se dodává v tradiční dřevěné krabičce. Má zlatou etiketu s rodinným erbem Brugal. Samotný rum je prezentován v elegantní láhvi s podlouhlým tvarem těla, inspirovaným tvarem Napoleonova meče!

Čím se tento rum liší od ostatních?

Tento rum je jedním z mála rumů, které získaly zlatou medaili na mezinárodní soutěži International Wine & Spirits Competition v Londýně v roce 1988 – ocenění získal za dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a suchostí! Kromě toho si tuto lahodnou 25letou směs můžete vychutnávat každý den, aniž byste přišli na mizinu, protože se prodává za méně než 1200 Kč za láhev

Podobné příspěvky