Rum Brugal 1888 – hladší a silnější rum (recenze)

Rum Brugal 1888 je rum, který zraje 25 let. Poskytuje elegantní vůni s tóny vanilky a kokosu, stejně jako s nádechem pomerančové kůry, kávových zrn a tabákových listů. Chuť je jemná, ale výrazná. Chuť tohoto rumu vychází ze směsi šťávy z cukrové třtiny a melasy. Rum Brugal 1888 je také jedním z mála rumů, které získaly zlatou medaili na International Wine & Spirits Competition v Londýně v roce 1988 – toto ocenění získal díky dokonalé rovnováze mezi sladkostí a suchostí!

Historie palírny Brugal

Lihovar Brugal založil v roce 1888 Andres Brugal Montaner. V té době to byla jedna z nejmodernějších palíren na světě a rychle se proslavila vysokou kvalitou rumu. Společnost se dědila z generace na generaci a nyní ji vede již pátá generace.

Jaké rumy Brugal vyrábí?

Brugal je známý především svými rumy. Společnost vyrábí několik různých druhů rumu, včetně Brugal White (bílý rum čistý třtinový destilát s lehkými ovocnými tóny), Carta Dorada Rum (zlatavé barvy a jemné chuti), Brugal White (bílý třtinový destilát s lehkými ovocnými tóny) a Carta Dorada Rum (zlatavé barvy a jemné chuti)

Jak chutná rum Brugal 1888 Gran Reserva?

Rum Brugal 1888 je rum zrající 25 let. Má elegantní vůni s tóny vanilky a kokosu, ale také s nádechem pomerančové kůry, kávových zrn a tabákových listů. Chuť je jemná, ale výrazná. Chuť tohoto rumu pochází ze směsi šťávy z cukrové třtiny a melasy.

Brugal 1888 se může jednoznačně zařadit mezi nejlepší rumy, které je možné u nás koupit.

Obal rumu Brugal 1888 Gran Reserva

Rum Brugal 1888 Gran Reserva se dodává v tradiční dřevěné krabičce. Má zlatou etiketu s rodinným erbem Brugal. Samotný rum je prezentován v elegantní láhvi s podlouhlým tvarem těla, inspirovaným tvarem Napoleonova meče!

Čím se tento rum liší od ostatních?

Tento rum je jedním z mála rumů, které získaly zlatou medaili na mezinárodní soutěži International Wine & Spirits Competition v Londýně v roce 1988 – ocenění získal za dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a suchostí! Kromě toho si tuto lahodnou 25letou směs můžete vychutnávat každý den, aniž byste přišli na mizinu, protože se prodává za méně než 1200 Kč za láhev

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *